Menu
Kommende udekampe
April 2024
17.
onsdag
18.45
Siff, Solrød
-
Herrer
M+40
8:8 M+40 2 - Forår • Pulje 6
Jersie-Hallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Jersie-Hallen
18.
torsdag
18.00
Dianalund IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8:8 3 (11) Forår • Pulje 2
Dianalund Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Dianalund Stadion
20.
lørdag
10.00
Holmegaard GB
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (10) Forår • Pulje 4
Holmegårdhallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Holmegårdhallen
20.
lørdag
10.00
Nyråd/Langebæk Alliancen (1)
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår • Pulje 6
Vintersbøllehallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Vintersbøllehallen
20.
lørdag
10.00
Solrød FC
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår • Pulje 3
Solrød Idrætscenter
Kunst 5 (8M)
AIK 65 Strøby Fodbold
Solrød Idrætscenter
Kunst 5 (8M)
21.
søndag
10.00
Holmegaard GB
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie 2 - Forår • Pulje 3
Holmegårdhallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Holmegårdhallen
21.
søndag
11.30
Solrød FC
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår • Pulje 6
Solrød Idrætscenter
Kunst 5 (8M)
AIK 65 Strøby Fodbold
Solrød Idrætscenter
Kunst 5 (8M)
25.
torsdag
18.45
Grønne Stjerne (1)
-
Herrer
M+40
8:8 +40 (Veteran) Pokal 23/24 • Pulje 1
Brøndby Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Brøndby Stadion
26.
fredag
19.00
IF Frem Bjæverskov
Omklædning 2
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (05-06) Forår • Pulje 4
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
Bane 8 - (Bjæverskov Stadion Kunstgræs)
AIK 65 Strøby Fodbold
Omklædning 1
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
Bane 8 - (Bjæverskov Stadion Kunstgræs)
27.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april • Pulje 1
Karise Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Karise Stadion
27.
lørdag
10.20
Hårlev BK (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 1
St. Heddinge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
St. Heddinge Stadion
27.
lørdag
10.20
Haslev FC
-
Herrer
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april • Pulje 1
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Strøbyhallen
27.
lørdag
10.40
Haslev FC
-
Herrer
U8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april • Pulje 1
Sorø Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Sorø Stadion
27.
lørdag
10.40
Borup IF Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april • Pulje 1
Karise Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Karise Stadion
27.
lørdag
11.00
Store Heddinge BK (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 1
St. Heddinge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
St. Heddinge Stadion
27.
lørdag
11.00
Ringsted IF
-
Herrer
U8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april • Pulje 1
Sorø Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Sorø Stadion
27.
lørdag
11.20
Karise IK
-
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april • Pulje 1
Karise Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Karise Stadion
27.
lørdag
11.40
Herlufsholm GF (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april • Pulje 1
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Strøbyhallen
27.
lørdag
11.40
Karise IK
-
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april • Pulje 1
Karise Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Karise Stadion
27.
lørdag
12.00
Hårlev BK (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 1
St. Heddinge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
St. Heddinge Stadion
27.
lørdag
12.20
Toksværd Olstrup Fodbold
-
Herrer
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april • Pulje 1
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Strøbyhallen
27.
lørdag
14.00
Nyråd/Langebæk Alliancen.
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 8
Stensved Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Stensved Stadion
27.
lørdag
14.00
FC Storebælt
7: Korsørhallen
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie 2 - Forår • Pulje 3
Korsør ny Stadion
Ny Stadion 1 (Opvisningsbane)
AIK 65 Strøby Fodbold
1: Korsørhallen
Korsør ny Stadion
Ny Stadion 1 (Opvisningsbane)
28.
søndag
10.30
B. 73, Slagelse
Omklædning 8
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår • Pulje 3
Stadion Vest
Bane 3a (8mands)
AIK 65 Strøby Fodbold
Omklædning 2
Stadion Vest
Bane 3a (8mands)
Maj 2024
1.
onsdag
18.00
Store Heddinge BK
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (08) Forår • Pulje 4
St. Heddinge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
St. Heddinge Stadion
1.
onsdag
18.30
Hastrup FC (S4A)
-
Herrer
Senior
Pokalen 2024 • Pulje 1
Hastrupskolen
AIK 65 Strøby Fodbold (S3)
Hastrupskolen
4.
lørdag
10.00
Næstved I.F.
Omklædning 7
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår • Pulje 6
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Bane 1
AIK 65 Strøby Fodbold
Omklædning 3 (Udehold)
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Bane 1
4.
lørdag
10.00
Store Heddinge BK
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår • Pulje 6
St. Heddinge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
St. Heddinge Stadion
6.
mandag
17.30
Faxe Ladeplads IF (2)
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8:8 3 (11) Forår • Pulje 2
Faxe Ladeplads Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Faxe Ladeplads Stadion
6.
mandag
18.00
Faxe Ladeplads IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (10) Forår • Pulje 4
Faxe Ladeplads Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Faxe Ladeplads Stadion
7.
tirsdag
18.00
Køge Nord FC
-
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (09) Forår • Pulje 3
Rishøj Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Rishøj Stadion
8.
onsdag
18.30
Karrebæk IF
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 8
Karrebæk Skole
AIK 65 Strøby Fodbold
Karrebæk Skole
8.
onsdag
18.30
BK Avarta
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår • Pulje 3
Espelundens Idrætsanlæg
8-mands 5
AIK 65 Strøby Fodbold
Espelundens Idrætsanlæg
8-mands 5
10.
fredag
18.30
Holmegaard GB
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (05-06) Forår • Pulje 4
Holmegårdhallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Holmegårdhallen
11.
lørdag
14.00
Herfølge BK
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (08) Forår • Pulje 4
Herfølge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Herfølge Stadion
12.
søndag
10.00
Reerslev IF (2)
-
Herrer
M+40
8:8 M+40 2 - Forår • Pulje 6
Reerslev Skole
AIK 65 Strøby Fodbold
Reerslev Skole
13.
mandag
18.00
Herfølge BK
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8:8 3 (11) Forår • Pulje 2
Capelli Sport Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Capelli Sport Stadion
14.
tirsdag
20.00
Solrød FC
-
Herrer
M+40
8:8 M+40 2 - Forår • Pulje 6
Solrød Idrætscenter
AIK 65 Strøby Fodbold
Solrød Idrætscenter
16.
torsdag
19.00
Lynge-Broby IF
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie 2 - Forår • Pulje 3
Frederiksberg Skole
AIK 65 Strøby Fodbold
Frederiksberg Skole
18.
lørdag
11.15
Køge BK
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår • Pulje 6
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
AIK 65 Strøby Fodbold
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
21.
tirsdag
19.00
FK Sydsjælland 05
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie 2 - Forår • Pulje 3
Lov Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Lov Stadion
22.
onsdag
18.15
Herstedøster IC
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår • Pulje 3
Herstedøster Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Herstedøster Stadion
25.
lørdag
10.00
Greve Fodbold
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår • Pulje 3
Greve Idræts Center
Bane 8-3
AIK 65 Strøby Fodbold
Greve Idræts Center
Bane 8-3
25.
lørdag
15.00
Karise IK
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 8
Karise Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Karise Stadion
26.
søndag
11.00
LUIF/B1938
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (10) Forår • Pulje 4
LUIF´s anlæg
AIK 65 Strøby Fodbold
LUIF´s anlæg
27.
mandag
19.00
Torslunde-Ishøj IF
-
Herrer
M+40
8:8 M+40 2 - Forår • Pulje 6
Ishøj Idrætsplads
AIK 65 Strøby Fodbold
Ishøj Idrætsplads
29.
onsdag
17.00
Lynge-Broby IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår • Pulje 6
Frederiksberg Skole
AIK 65 Strøby Fodbold
Frederiksberg Skole
29.
onsdag
17.30
Lynge-Broby IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8:8 3 (11) Forår • Pulje 2
Frederiksberg Skole
AIK 65 Strøby Fodbold
Frederiksberg Skole
29.
onsdag
19.00
SB
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår • Pulje 3
XL byg P.W. Wulff arena
AIK 65 Strøby Fodbold
XL byg P.W. Wulff arena
Juni 2024
1.
lørdag
11.30
Karise IK
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (08) Forår • Pulje 4
Karise Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Karise Stadion
1.
lørdag
13.00
Præstø IF
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 8
Nybolig Stadion Præstø
AIK 65 Strøby Fodbold
Nybolig Stadion Præstø
2.
søndag
11.00
Benløse IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (05-06) Forår • Pulje 4
Benløsehallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Benløsehallen
2.
søndag
11.00
Vordingborg IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (09) Forår • Pulje 3
THUN Arena
AIK 65 Strøby Fodbold
THUN Arena
4.
tirsdag
18.00
Karlslunde IF (2)
Omklædning 5
-
Herrer
M+40
8:8 M+40 2 - Forår • Pulje 6
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
AIK 65 Strøby Fodbold
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
5.
onsdag
17.45
SBV 09
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår • Pulje 3
VBA Park
AIK 65 Strøby Fodbold
VBA Park
7.
fredag
19.00
Ejby IF Fodbold
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (08) Forår • Pulje 4
Ejby Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Ejby Stadion
8.
lørdag
10.00
Greve Fodbold
-
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (09) Forår • Pulje 3
Greve Idræts Center
Bane 5
AIK 65 Strøby Fodbold
Greve Idræts Center
Bane 5
8.
lørdag
12.00
Taastrup FC
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8:8 3 (11) Forår • Pulje 2
NyBolig Park
AIK 65 Strøby Fodbold
NyBolig Park
9.
søndag
10.00
Herfølge BK
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår • Pulje 6
Capelli Sport Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Capelli Sport Stadion
13.
torsdag
18.30
Næstved I.F.
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår • Pulje 3
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
AIK 65 Strøby Fodbold
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
15.
lørdag
10.00
Væggerløse BK
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (05-06) Forår • Pulje 4
JBJ Arena
AIK 65 Strøby Fodbold
JBJ Arena
15.
lørdag
10.00
MB
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (10) Forår • Pulje 4
Lollands Bank stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Lollands Bank stadion
15.
lørdag
11.00
Dianalund IF
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie 2 - Forår • Pulje 3
Dianalund Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Dianalund Stadion
Luk